ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Bean Sofa 2-seater, beige Textum Avelina velour fabric Zobacz większe

EMKO PLACE Bean Sofa 2-seater, beige Textum Avelina velour fabric

KOD: 200sd140425

ID: 390152

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sofa modułowa Bean łączy w sobie prosty design z funkcjonalnością.
Dzięki zaokrąglonym narożnikom łatwo jest łączyć segmenty i tworzyć dwu, trzy lub więcej miejsc wypoczynkowych. Tymczasem pufa świetnie sprawdzi się samodzielnie lub jako przedłużenie sofy.
Eleganckie drewniane nóżki dodają lekkości nieco pucołowatej podstawie i ułatwiają czyszczenie podłogi. Wreszcie, plisowana tkanina welurowa zapewnia artystyczny charakter i jest niezwykle miękka w dotyku.
Sofa Bean jest dostępna w pięciu kolorach. Wybierz królewski błękit, zieleń mchu, burgundową czerwień, betonową szarość lub zawsze stylowy beż. Istnieją również dwie poduszki, które zapewniają najwyższy komfort.

Napisz opinię

EMKO PLACE Bean Sofa 2-seater, beige Textum Avelina velour fabric

EMKO PLACE Bean Sofa 2-seater, beige Textum Avelina velour fabric

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek