ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Hat Pendant Lamp Multiple 6 Zobacz większe

EMKO PLACE Hat Pendant Lamp Multiple 6

KOD: 200sd140409

ID: 390136

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Początkowy pomysł serii HAT wywodzi się z wyraźnych i graficznych kształtów często spotykanych w komiksach. Podobnie jak różnym postaciom w opowieści, trzem kształtom HAT można przypisać niezależne osobowości.

Zestaw inspirowanych komiksami lamp wiszących Hat autorstwa niemieckiego duetu Büro Famos to ulepszenie, które powinno wnieść radość do Twojego salonu lub holu.
Od teraz lampa jest dostępna w zestawach po trzy lub sześć sztuk. Centralna róża sufitowa tutaj doskonale łączy wszystkie niechlujne przewody. Tymczasem małe rozety sufitowe pozwalają stworzyć niepowtarzalny wzór w oparciu o Twoje potrzeby, wielkość pomieszczenia lub wyobraźnię.

Napisz opinię

EMKO PLACE Hat Pendant Lamp Multiple 6

EMKO PLACE Hat Pendant Lamp Multiple 6

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek