ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE HAT Pendant Lamp, cylinder Zobacz większe

EMKO PLACE HAT Pendant Lamp, cylinder

KOD: 200sd140407

ID: 390134

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Początkowy pomysł serii HAT wywodzi się z wyraźnych i graficznych kształtów często spotykanych w komiksach. Podobnie jak różnym postaciom w opowieści, trzem kształtom HAT można przypisać niezależne osobowości.

Lampki HAT można dowolnie łączyć i wieszać w grupach, mieszając różne kształty, a także ściśle układać, używając tylko jednego z kształtów w każdym przypadku. Jednolita, matowa kolorystyka przypomina rzucony cień, a same przedmioty są bardzo współczesne ze względu na swoją prostą formę.
Te nakrycia głowy wyglądają fantastycznie w większości miejsc: holach i barach, nad ladą w sklepie lub w przytulnej przestrzeni prywatnej - co tylko chcesz. Wszystko jest możliwe, od oświetlenia punktowego po oświetlenie otoczenia.

Napisz opinię

EMKO PLACE HAT Pendant Lamp, cylinder

EMKO PLACE HAT Pendant Lamp, cylinder

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek