ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HOUE CLICK | Dining chair Black with Bamboo armrests Zobacz większe

HOUE CLICK | Dining chair Black with Bamboo armrests

KOD: 200sd110779

ID: 360506

ProducentHOUE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

CLICK to kolekcja mebli ogrodowych wykonanych z inteligentnie zaprojektowanych plastikowych lameli w połączeniu z malowanym proszkowo metalem i pięknymi bambusowymi częściami. Komponenty są
starannie skomponowane, aby nadać lamelom odpowiednią wytrzymałość i sprężystość
doskonały komfort bez poduszek
Koncepcja CLICK oferuje różnorodne opcje kolorystyczne. Lamele są dostępne w wielu różnych kolorach i można je włączać i wyłączać, aby po prostu zmienić wygląd krzesła, zmieniając lub mieszając różne kolory lameli. Duński projektant Henrik Pedersen włożył wiele wysiłku w kształtowanie krzeseł tak, aby lamele podążały za budową kręgosłupa. Efektem tej pracy jest duży komfort. Kolekcja CLICK składa się z krzeseł do jadalni, leżaków, fotela bujanego, fotela wypoczynkowego, fotela pozycyjnego oraz podnóżka.

Krzesło CLICK jest proste, szczere i ergonomicznie przemyślane. Jest piękny w swojej powtarzalności wokół stołu, a ponieważ lamele można wymieniać, możesz mieszać i zmieniać kolory tak często, jak chcesz.
WYMIARY:
W:45/82 x G:60 x S:55 cm
MATERIAŁ:
Stelaż: metal malowany proszkowo w kolorze szarym
Siedzisko: plastikowe lamele
Podłokietniki: bambus

Napisz opinię

HOUE CLICK | Dining chair Black with Bamboo armrests

HOUE CLICK | Dining chair Black with Bamboo armrests

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek