ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HOUE CLICK | Footrest Black Zobacz większe

HOUE CLICK | Footrest Black

KOD: 200sd110778

ID: 360505

ProducentHOUE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

CLICK to kolekcja mebli ogrodowych wykonanych z inteligentnie zaprojektowanych plastikowych lameli w połączeniu z malowanym proszkowo metalem i pięknymi bambusowymi częściami. Komponenty są
starannie skomponowane, aby nadać lamelom odpowiednią wytrzymałość i sprężystość
doskonały komfort bez poduszek
Koncepcja CLICK oferuje różnorodne opcje kolorystyczne. Lamele są dostępne w wielu różnych kolorach i można je włączać i wyłączać, aby po prostu zmienić wygląd krzesła, zmieniając lub mieszając różne kolory lameli. Duński projektant Henrik Pedersen włożył wiele wysiłku w kształtowanie krzeseł tak, aby lamele podążały za budową kręgosłupa. Efektem tej pracy jest duży komfort. Kolekcja CLICK składa się z krzeseł do jadalni, leżaków, fotela bujanego, fotela wypoczynkowego, fotela pozycyjnego oraz podnóżka.

Podnóżek CLICK można łączyć z krzesłem click lub krzesłem click position dla jeszcze większego komfortu. Lamele można wymieniać, co daje możliwość mieszania i zmiany kolorów tak często, jak tylko chcesz.
WYMIARY:
W:39 x S:56,4 x G:50 cm
MATERIAŁ:
Stelaż: metal malowany proszkowo na kolor szary
Siedzisko: Lamele z tworzywa sztucznego

Napisz opinię

HOUE CLICK | Footrest Black

HOUE CLICK | Footrest Black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek