ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lambert et Fils Beaubien | Suspension Zobacz większe

Lambert et Fils Beaubien | Suspension

KOD: 200sd86878

ID: 336605

ProducentLambert et Fils

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Mocne czarne linie kolekcji Beaubien zaginają się w przestrzeni i znikają, płynnie przechodząc między prostotą a ornamentami. Okrągłe i sześcienne mosiężne łączniki uzupełniają konstrukcje lamp i dodają bogatego kontrastu materiałowego malowanym proszkowo prętom. Industrialna i graficzna estetyka kolekcji jest nasycona paletą wpływów, od tradycyjnych chińskich ekranów po ruch w Memphis. Każdy wpływ wzmacnia kolekcję, tworząc niuanse w jej ponadczasowym charakterze.

Zawieszenie Beaubien
Materiały:
stal malowana proszkowo i korpus z aluminium lub mosiądzu
okucia mosiężne
kule ze szkła mlecznego
Wymiary i waga:
dł. 60 x szer. 21 x wys. 22,5 cala / dł. 1524 x szer. 533 x wys. 787 mm
Całkowita zmienna wysokość
6 funtów / 2,7 kg
Specyfikacje oświetlenia:
źródło: żarówki LED G9 (w zestawie)
pobór mocy: 1 x 4,5 W + 7 x 3,5 W

temperatura barwowa: 2700K

Napisz opinię

Lambert et Fils Beaubien | Suspension

Lambert et Fils Beaubien | Suspension

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek