ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lambert et Fils Beaubien | Suspension Zobacz większe

Lambert et Fils Beaubien | Suspension

KOD: 200sd86875

ID: 336602

ProducentLambert et Fils

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Mocne czarne linie kolekcji Beaubien zaginają się w przestrzeni i znikają, płynnie przechodząc między prostotą a ornamentami. Okrągłe i sześcienne mosiężne łączniki uzupełniają konstrukcje lamp i dodają bogatego kontrastu materiałowego malowanym proszkowo prętom. Industrialna i graficzna estetyka kolekcji jest nasycona paletą wpływów, od tradycyjnych chińskich ekranów po ruch w Memphis. Każdy wpływ wzmacnia kolekcję, tworząc niuanse w jej ponadczasowym charakterze.

Zawieszenie Beaubien
Materiały:
obudowa i klosze z aluminium malowanego proszkowo
okucia mosiężne
kule ze szkła mlecznego
Wymiary i waga:
dł. 60 x szer. 22 x wys. 29 cali / dł. 1524 x szer. 572 x wys. 711 mm
zmienna wysokość
6 lbs / 2,7 kg
specyfikacja oświetlenia:
źródło: żarówki LED G9 (w zestawie)
pobór mocy: 6 x 3,5W
temperatura barwowa: 2700K
Zobacz kartę produktu, aby uzyskać więcej informacji

Napisz opinię

Lambert et Fils Beaubien | Suspension

Lambert et Fils Beaubien | Suspension

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek