ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LoCa KNAX vertical Zobacz większe

LoCa KNAX vertical

KOD: 200sd82130

ID: 331857

ProducentLoCa

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Od surowca do produktu końcowego
KNAX jest w 100% wykonany ręcznie w Danii.
Każdy kawałek drewna jest ręcznie zbierany i wybierany od renomowanych dostawców drewna na całym świecie, a wszystkie etapy przetwarzania i produkcji odbywają się w Danii, gdzie przetwarzamy surowe deski w produkt końcowy.

Technika, funkcjonalność, jakość, design i dobre wykonanie łączą się w produkcie LoCa.
Prosty i piękny.
KNAX jest dostępny w wersji poziomej, pionowej, z wieszakiem ściennym, wieszakiem na ubrania, półką na kapelusze i buty, lustrem i internet. Produkty KNAX są oferowane w różnych rodzajach drewna i wykończeniach powierzchni, a także w różnych kolorach. Oprócz KNAX możesz również kupić wieszak HANX.
Zobacz całą ofertę na www.loca.dk.

Wieszak z czterema haczykami. KNAX Vertical doskonale sprawdza się na małej ścianie lub w zawężonej przestrzeni. Do wyboru kilka rodzajów drewna lub w kolorze białym.

Napisz opinię

LoCa KNAX vertical

LoCa KNAX vertical

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek