ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LoCa KNAX wall stand Zobacz większe

LoCa KNAX wall stand

KOD: 200sd82129

ID: 331856

ProducentLoCa

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Od surowca do produktu końcowego
KNAX jest w 100% wykonany ręcznie w Danii.
Każdy kawałek drewna jest ręcznie zbierany i wybierany od renomowanych dostawców drewna na całym świecie, a wszystkie etapy przetwarzania i produkcji odbywają się w Danii, gdzie przetwarzamy surowe deski w produkt końcowy.

Technika, funkcjonalność, jakość, design i dobre wykonanie łączą się w produkcie LoCa.
Prosty i piękny.
KNAX jest dostępny w wersji poziomej, pionowej, z wieszakiem ściennym, wieszakiem na ubrania, półką na kapelusze i buty, lustrem i internet. Produkty KNAX są oferowane w różnych rodzajach drewna i wykończeniach powierzchni, a także w różnych kolorach. Oprócz KNAX możesz również kupić wieszak HANX.
Zobacz całą ofertę na www.loca.dk.

Prosty i elegancki wieszak ścienny w nowoczesnym skandynawskim stylu. Idealna do przedpokoju, poczekalni czy gabinetu. Do wyboru kilka rodzajów drewna, posiada osiem haczyków w kolorze czarnym lub szarym

Napisz opinię

LoCa KNAX wall stand

LoCa KNAX wall stand

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek