ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marset Cala Metal Zobacz większe

Marset Cala Metal

KOD: 200sd74588

ID: 324315

ProducentMarset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Piękno emanujące z Cala wynika z jej prostej, syntetycznej i esencjonalnej formy: klosz, który obejmuje światło, nie zatrzymując go, pozwalając mu uciec, dając bardzo ciepłe światło. Jego konstrukcja zawsze była wykonana z drewna, a teraz jest również dostępna w kolorze czarnym lakierowanym metalu. Kultowy projekt Marset zdefiniowany przez to najcenniejsze połączenie: formę i funkcję.
Nowa Cala z metalowym stojakiem jest jeszcze bardziej wyrafinowana: konstrukcja jest przyjemniejsza dla oczu i lżejsza. Obie wersje mówią tym samym językiem: proporcje, harmonia, przytulne światło, a teraz z dwoma różnymi wykończeniami, aby zaoferować więcej możliwości. Ta kolekcja się rozwija, a ta nowa metalowa edycja zapewnia bardziej neutralną i wszechstronną wersję.

Napisz opinię

Marset Cala Metal

Marset Cala Metal

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek