ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marset Cala Outdoor IP65 Zobacz większe

Marset Cala Outdoor IP65

KOD: 200sd74587

ID: 324314

ProducentMarset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tworzenie ciepłej, komfortowej atmosfery w pomieszczeniach na zewnątrz. Taki jest cel Cala, wysoce dekoracyjnej lampy, której struktura nawiązuje do prostoty metalowych stolików kawiarnianych lub klasycznego kozła malarskiego. Formowany rotacyjnie klosz z polietylenu jest zamknięty w zapinanym na zamek rękawie Textilene, który filtruje światło i nadaje mu teksturę bogatą w niuanse. Kolekcja Cala o stopniu ochrony IP65 składa się z wersji wiszącej i wolnostojącej o konstrukcji z metalu lub drewna iroko. Dostępna jest również wersja wewnętrzna z drewna, dostępna w dwóch rozmiarach.

Napisz opinię

Marset Cala Outdoor IP65

Marset Cala Outdoor IP65

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek