AKCESORIA ŁAZIENKOWE HOTELOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Głośnik przenośny K-array Lyzard KZ1 Zobacz większe

Głośnik przenośny K-array Lyzard KZ1

KOD: 250sdk-arraylyzardkz1

ID: 204173

ProducentK-array

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
K-array Lyzard KZ1

Głośnik przenośny

Dane techniczne

2 x 3,5 x 2 cm

Opis

Nie trzeba dodawać, że ten głośnik jest zadziwiająco mały w swojej klasie. W rzeczywistości mini Lyzard ma wymiary 2 x 3,5 x 2 cm i waży tylko 23 gramy. Jednak jakość dźwięku pozostaje bezkompromisowa, ponieważ przetwornik o długim skoku 0,5 cala zawiera niezwykle odporną aluminiową obudowę. Innowacyjne wrażenia dźwiękowe, wysokowydajny przetwornik, który obejmuje imponująco szeroki zakres częstotliwości, ma magnes neodymowy i zawieszenie zaprojektowane z myślą o maksymalnym wychyleniu liniowym i minimalnym szumie szczątkowym przetwornika.

Tagi

K-array, Lyzard, Meble hotelowe, Akcesoria łazienkowe do hotelu, Głośniki, Hi-Tech i Audio Video, Głośniki do łazienki hotelowej, Akcesoria łazienkowe do hotelu, Głośnik, Głośnik do łazienki hotelowej, Akcesoria łazienkowe do hotelu, Plastik Akcesoria łazienkowe do hotelu, Głośniki metalowe, Plastik Głośniki, Głośniki do pokoi hotelowych, Przenośne głośniki, Metalowe głośniki łazienkowe hotelowe, Plastikowe głośniki hotelowe łazienkowe

Napisz opinię

Głośnik przenośny K-array Lyzard KZ1

Głośnik przenośny K-array Lyzard KZ1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek