VITTER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

VITTER DESIGN

Producent: VittEr Design

VittEr Design® to marka założona w Berbenno, w dolinach Bergamo, w 2019 roku przez Filippi 1971, firmę z 50-letnim (1971-2021) międzynarodowym doświadczeniem w branży meblarskiej oraz w dostarczaniu kompletnych zestawów i niestandardowych komponentów projektowych dla kampery i przyczepy kempingowe. Dzięki tej nowej marce Filippi 1971 ma na celu uwydatnienie i podkreślenie swojego ekskluzywnego materiału VittEr® w świecie designu i mebli. VittEr® jest wynikiem intensywnych prac badawczo-rozwojowych, które trwały kilka lat i stale się rozwijają. Reprezentuje nową generację laminatu kompaktowego, który jest wolny od formaldehydów i antybakteryjny, może pochwalić się 100% włoskim łańcuchem dostaw, nadaje się do użytku na zewnątrz i do kontaktu z żywnością i został opracowany w celu promowania ekologicznych produktów o niższym wpływ środowiska. VittEr Design® ma siedzibę w historycznym budynku Filippi 1971, niedawno odnowionym i powiększonym przez architektów Basaglia + Rota Nodari, aby pomieścić obie rzeczywistości, które działają w bliskim kontakcie ze sobą i z terytorium. Ten nowy słup był wyzwaniem projektowym, które architekci pomyślnie zrealizowali, definiując współczesną architekturę na istniejącym już budynku przemysłowym. Rozszerzenie, które symbolizuje również misję VittEr Design®: patrzenie w przyszłość, nie tracąc z oczu własnej historii. Sukces tej pierwszej współpracy doprowadził markę do powierzenia Basaglia + Rota Nodari kolejnego kluczowego wyzwania: zaprojektowania pierwszej kolekcji mebli VittEr Design®, w celu interpretacji i wzmocnienia właściwości materiału zaprojektowanego w celu opracowania innowacyjnych, ekologicznych i produkty nadające się do recyklingu. Pierwsza kolekcja produktów POP & Déco VittEr Design® jest dedykowana do środowisk mieszkalnych, obiektów hotelarskich, opieki zdrowotnej i przestrzeni publicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek