VERZELLONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 152 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 152 elementów

VERZELLONI

Producent: Verzelloni

Od ponad 60 lat Verzelloni jest włoską marką, która jest zarówno kosmopolityczna, jak i wierna sobie – przywiązana do swoich korzeni, ale otwarta na świat.

Ennio Verzelloni założył Verzelloni w Parmie w 1950 roku, gdzie rozpoczął działalność firmy w zakresie produkcji sof i fotele. Jako rzemieślnik i eklektyczny przedsiębiorca wrażliwy na trendy przekazał całą swoją wiedzę swoim spadkobiercom, którzy dziś prowadzą firmę: Roberto, Tiziana, Daniela i Luca. Drugie pokolenie rodziny Verzelloni zdołało stworzyć idealne połączenie wzornictwa przemysłowego i doskonałego kunsztu, zwracając uwagę na drobne szczegóły. Współczesny design inspirowany jest tradycją know-how rzemieślników i wzbogacony o techniczne i innowacyjne detale, które są efektem pracy wykonanej w Centrum Badawczo-Rozwojowym Verzelloni. Te detale zapewniają wysoki komfort siedzenia i estetyczny styl. Solidna i dobrze zdefiniowana tożsamość, wiedza fachowa, starannie dobrane surowce i wieloletnia współpraca ze studiem Lievore Altherr Molina: to składniki naszego sukcesu. Firmę charakteryzują produkty, które są wynikiem pracy i pasji zespołu wysoko wykwalifikowanych rzemieślników, którzy nadają linii produktowej formę, styl i jakość. Siłą firmy są ludzie, którzy z biegiem czasu i w obliczu zmian są kluczem do spełnienia wymagań rynku.

Zaangażowanie i pasja w doborze materiałów odzwierciedla zasadność marki „Made in Italy”. Nieustannie wykonywana jest praca, aby zapewnić wyjątkową jakość, unowocześnić technologię i udoskonalić smak. Każdy produkt opowiada autentyczną włoską historię o wiedzy i doświadczeniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek