TRUE DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 129 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 129 elementów

TRUE DESIGN

Producent: True Design

Donatella Brunello i Giuseppe Maniero założyli True Design w 1983 roku. Jej pierwotna nazwa brzmiała TMA, akronim od Treviso, Monselice, Asiago, trzech miast w regionie Veneto znanych z produkcji mebli biurowych. Początkowo firma koncentrowała się na siedziskach do biur, teatrów i kin. Następnie, w 2009 roku, wraz z Alessandro, Lorenzo i Francesco Maniero, marka obrała nowy kierunek, zakładając True. Tak narodziła się firma o międzynarodowym powołaniu, zajmująca się produkcją wysokiej jakości mebli i akcesoriów do miejsca pracy. W 2014 roku firma powierzyła swój twórczy kierunek Aldo Parisotto, współzałożycielowi i właścicielowi pracowni Parisotto+Formenton Architetti. Jego misją było opracowanie nowego sposobu umeblowania biur bliższych domowym wygodom i opracowanie mebli dostosowanych do tego pomysłu poprzez współpracę z młodymi i uznanymi projektantami.

True Design: umeblowanie przestrzeni roboczej jako przestrzeni życiowej Badania True Design mają na celu wyprodukowanie trwałych, elastycznych i meble hybrydowe do każdego rodzaju przestrzeni mieszkalnej, roboczej i hotelarskiej. Meble te odpowiadają na nowe zachowania i przyzwyczajenia dzięki ogromnej dbałości o design, wygodę, funkcjonalność, naturalne i jakościowe materiały, personalizację i paletę kolorów, która odzwierciedla aktualne trendy. Wśród pierwszych produktów stworzonych pod kierunkiem artystycznym Aldo Parisotto są przedmioty hybrydowe przeznaczone do biur i przestrzeni publicznych, takie jak modułowy system ławek Millepiedi, inspirowany pastelami i nasyconymi tonami Giorgio Morandi. Millepiedi został zaprojektowany z myślą o dużych powierzchniach i łączy podstawowe wzornictwo z rygorystycznymi kombinacjami materiałów, oferując szeroką gamę konfiguracji i wymiarów. Po włączeniu do Indeksu Projektowego ADI 2016 firma Millepiedi ewoluowała przez lata, integrując funkcje, takie jak nowy system wielofunkcyjnych wysp wewnętrznych i zewnętrznych zaprezentowany w 2020 r.

Przed pandemią, która zrewolucjonizowała środowisko pracy, True Design zajęło się tematem inteligentna praca z meblami, które stworzyłyby przestrzeń do życia i pracy. Fotele Arca i mniejsze elementy do siedzenia do poczekalni i „inteligentnych salonów” firmy Orlandini Design wykorzystują różne wysokości oparcia i różne podstawy (z kołami, kozłami i wersją bujaną), aby dostosować się do różnych potrzeb i kontekstów. Linia tapicerowanych siedzisk Clara z otaczającymi kształtami została zaprojektowana przez Parisotto+Formenton. Z siedziskiem Sho - zaprojektowanym przez Favaretto & Partners - True Design proponuje fotel, który rozszerza się do dwu- lub trzyosobowej sofy

występuje również w wersjach z pufą i szezlongiem. Kompaktowe biurko Hella jest wyraźnie dedykowane do domowego biura. Ten wielofunkcyjny mebel łączący biurko, regał i stację ładującą nadaje się nawet do najmniejszych pomieszczeń.

Pragnienie stworzenia mebli biurowych, które zaspokoją domowy komfort, kontynuowane w 2020 r. dzięki nowościom w kolekcji Extraordinary.Kolekcja na co dzień: inteligentny stół Bitta , zaprojektowany przez Parisotto + Formenton

seria stołów Ermete zaprojektowana przez Leonarda Rossano i Deborę Mansur

krzesło do ustawiania w stos Not Wood zaprojektowane przez E-ggs jako kompaktowa i lekka ewolucja rodziny foteli tapicerowanych Not

siedzisko Tao Orlandini charakteryzujący się klasycznym stylem lat 50./60. i konstrukcją w kształcie litery T, która podtrzymuje oparcie.

Kuchnia według True DesignWing jest częścią kolekcji Extraordinary.Everyday, w której True Design zmierzyło się z tematem kuchni projekt po raz pierwszy. Tutaj kuchnia ma służyć jako miejsce spotkań towarzyskich oraz centrum życia domowego i zawodowego. Zaprojektowana przez Parisotto + Formenton i nagrodzona nagrodą Maximus Design Design Awards 2020, Wing Kitchen to wolnostojąca kuchnia opracowana z Frigo2000

ma konstrukcję z kozła i blat ze sklejki morskiej z wykończeniem Fenix®, który integruje wpuszczone pojemniki i wsporniki dla LED lampa i półki w części środkowej. Jedna strona stołu wyposażona jest w kuchenkę, piekarnik, zlewozmywak i elementy do przechowywania, a druga jest przeznaczona do przygotowywania i spożywania posiłków oraz pracy i spotkań. Dziś, po drastycznych zmianach narzuconych przez pandemię, ten produkt okazuje się być przyszłościowy, aktualny i użyteczny.

True Design do sprzedaży online na Maximus Design Znajdź wiele artykułów młodej i dynamicznej marki True Design na Maximus Design. com sklep internetowy. Sofy, fotele, stoły, krzesła do wnętrz prywatnych i przestrzeni publicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek