TECE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

TECE

Producent: Tece

Firma TECE została założona w 1955 roku, a jej korzenie tkwią w praktyce: Grupa korporacyjna wywodziła się z biura inżynierskiego – a typowa inżynierska kultura zadawania pytań trwa w firmie do dziś: Czy można to zrobić lepiej, szybciej, łatwiej – bardziej atrakcyjnie? TECE to średniej wielkości firma zarządzana przez właścicieli, charakteryzująca się zaangażowanymi ludźmi. Kultura korporacyjna to długofalowy, kontrolowany wzrost – z filozofią bliskości z klientem. TECE produkuje i sprzedaje swoje krajowe rozwiązania inżynieryjne w Niemczech i na świecie w oparciu o długoterminowe relacje z klientami. A ponieważ wiemy, że praktyka jest najlepszym rozwojem produktu, regularnie angażujemy naszych klientów w rozwój nowych produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek