SVF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SVF

Producent: SVF

SVF jest wiodącym francuskim MŚP na rynku ochrony przeciwpożarowej. SVF opracowuje, projektuje, certyfikuje, produkuje i montuje własną ognioodporną przeszkloną stolarkę metalową :

- Ściany przeszklone ramą stałą

- Ściany szkło-szkło

- Drzwi wahadłowe i przesuwne (pojedyncze lub podwójne) / lub stali.

SVF zapewnia również drzwi wodoszczelne i grodze.

Poprzez swoich techników projektowych przeszkolonych w zakresie metod BIM, SVF stale rozwija i kwalifikuje nowe rozwiązania, aby spełnić wymagania architektoniczne i bezpieczeństwa głównych wykonawców, generalnych wykonawców i pod- wykonawców

SVF posiada warsztat o powierzchni 800m2 w Alzacji, w którym wytwarzane są wszystkie produkty na zamówienie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek