STUDIOTOOLS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

STUDIOTOOLS

Producent: Studiotools

Studiotools to system. Elastyczny. Mobilny. Szybki. Wielofunkcyjny. Oszczędzanie przestrzeni. Poszczególne produkty są precyzyjnie do siebie dopasowane i umożliwiają niezliczone kombinacje dla prawie każdej sytuacji i wymagań. Za pomocą zaledwie kilku narzędzi każde pomieszczenie może zostać przekształcone w zwinną salę warsztatową w ciągu kilku minut.

Sednem narzędzi studyjnych jest maksymalizacja elastyczności. Przestrzenie pracy innowacyjnych zespołów charakteryzują się nie tyle staranną realizacją ustalonego planu pomieszczeń, co największą możliwą elastycznością. Studiotools uważa, że infrastruktura musi dostosowywać się do użytkownika – a nie odwrotnie. Rozwiązaniem nie jest 20 różnych pomieszczeń na 20 sytuacji, ale infrastruktura, która może być elastycznie wykorzystywana. Studiotools koncentruje się na tej potrzebie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek