STARPOOL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów

STARPOOL

Producent: Starpool

Od 1975 roku, w którym Turri Ardelio założył firmę, naszą misją zawsze było nieustanne angażowanie się w poszukiwanie rozwiązań wellness w celu zaspokojenia pragnień wszystkich. Cel, jakim jest „zajęcie się wszystkimi działaniami bezpośrednio i pośrednio związanymi z pielęgnacją ludzkiego ciała i harmonijnym rozwojem” jest tak naprawdę określony w memorandum firmy. Ponad 35 lat działalności, która pozwoliła nam zrewolucjonizować projektowanie spa i wprowadzić na rynek nowe produkty, czego efektem jest synteza jakości, badań i rozwoju.

Od projektu do wdrożenia, koordynacji, doboru sprzętu i konserwacji do zarządzania, Starpool jest uznawany za poważnego, doświadczonego i rzetelnego partnera wobec swoich klientów, który stale służy im radą i wsparciem. Zespół inżynierów, projektantów, techników, rzemieślników i specjalistów wspiera klienta w rozwoju projektu na każdym etapie. Stały monitoring trendów rynkowych oraz badanie technologii zarządzanych przez dział R&D pozwala Starpool utrzymać pozycję lidera oferując klientom nowe modele biznesowe i nowe elementy przewagi konkurencyjnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek