SITIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

SITIA

Producent: Sitia

Sitia to marka założona w 2002 roku. Specjalizuje się w tworzeniu siedzisk do przestrzeni kontraktowych z naciskiem na wysokiej jakości krzesła „made in Italy”. Sitia to marka rozwinięta dzięki głębokiej wiedzy krawieckiej na temat awangardowych technologii, certyfikowanych metodologii i innowacyjnych badań strukturalnych, w połączeniu z pasją rzemieślniczą i maksymalną dbałością o szczegóły. Każdy produkt Sitia odzwierciedla wartość procesu produkcyjnego, badań nad wyrafinowanymi materiałami i międzynarodowego doświadczenia w branży meblarskiej. Od 2015 roku kierownictwo kreatywne marki powierzono agencji kreatywnej firmy MM.

„Kontrakt międzyludzki”: handmade by humans for humansW 2016 roku Sitia zaprezentowała nowy koncept biznesowy pod nazwą „Kontrakt międzyludzki”. Nowa koncepcja wnętrz, która odpowiada na zmieniające się potrzeby współczesnego życia, otwierając drogę do adaptacyjnych kolekcji mebli, które spełniają tę nową potrzebę „ludzkości” nawet w kontekście biznesowym. Całkowicie konfigurowalne przedmioty są projektowane przez ludzi dla ludzi, promując ideę kontraktu, inspirowaną nowymi profesjonalnymi potrzebami człowieka, aby zaspokoić potrzeby wszystkich dzięki szerokiej gamie materiałów, wariantów i prestiżowych wykończeń.

Uszyte na miarę. Nieskończony świat poza katalogiemMarka odkrywa nowe koncepcje wystroju wnętrz i funkcjonalności, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby współczesnego życia. Przestrzenie robocze i mieszkalne potrzebują elastycznych kolekcji mebli, które zaspokoją to nowe żądanie „ludzkości”. Sitia oferuje szeroką gamę produktów, które zaspokajają te potrzeby. Marka korzysta z wewnętrznego zespołu wnętrzarskiego, który analizuje szczegóły projektu, aby znaleźć lepsze rozwiązania konstrukcyjne, nawet z technicznego punktu widzenia. Dzięki temu klienci mogą zażądać zmian w standardowych produktach – rodzaj produktu, wymiary, materiały, wykończenia – lub wspólnie z firmą ocenić realizację całkowicie dostosowanych elementów, dla których można wykonać prototyp.

Człowiek wykonany w SitiaOd wstępnej koncepcji do produkcji , Sitia wytwarza całkowicie ręcznie robione produkty, wyprodukowane we Włoszech i faworyzujące krótki lokalny łańcuch dostaw w regionie Veneto. Każdy proces produkcyjny jest nadzorowany w każdym szczególe dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w produkcji krzeseł. Ponadto firma posiada wewnętrzne laboratorium produkcyjne, które pozwala na całkowitą personalizację swoich kreacji, zmianę tkanin, rozmiarów, materiałów i wykończeń. Innowacje technologiczne, umiejętności techniczne, jakość i silne poczucie estetyki potwierdzają autentyczność kreacji Sitia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek