SESTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 155 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 155 elementów

SESTA

Producent: Sesta

Sesta to marka o ugruntowanej pozycji w branży wyposażenia biur i obszarów działalności społecznej. Wśród wielu celów firmy jest projektowanie i wytwarzanie wspaniałych produktów, które wyróżniają się i są natychmiast rozpoznawane jako przedmioty najwyższej jakości. Jednym z istotnych czynników w naszym dążeniu do tego ostatecznego celu jest nasza współpraca z uznanymi projektantami, którzy wnoszą swoją profesjonalną wiedzę, wieloletnie doświadczenie i niewyczerpaną kreatywność w celu opracowania produktów, które łączą jakość zarówno formalną, jak i funkcjonalną.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek