FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło z wysokim oparciem Sesta WIN-I Zobacz większe

Krzesło z wysokim oparciem Sesta WIN-I

KOD: 250sdWI-102-01

ID: 236519

ProjektantActiva - Luigi Cappellin
ProducentSesta

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sesta WIN-I

Krzesło z wysokim oparciem

Opis

Win-I Tapicerowane krzesło z zagłówkiem autorstwa Sesty .

Seria Executive dostępna w trzech wersjach: Win-S (wersja Slim), Win-I (wersja Padded) i Win-R (wersja Mesh), z mechanizmem Synchro SYR lub SLYR dostępne tylko dla wersji z zagłówkiem lub wysokim oparciem, obrotowe krzesło z wysokim i średnim oparciem dla gości tylko z podnośnikiem gazowym. Dostępne są 3 rodzaje podłokietników 7AC ze stali, 8PY ze stali-poliuretanu, 4BH z 4-kierunkową regulacją. Wykończenie metalową ramką w kolorze czarnym (N), aluminium (VA) lub chromowanym (CR). Polerowane (LU) lub szare aluminium (VA) lub nylonowa podstawa w kolorze czarnym (N) z kółkami lub ślizgaczami.

Tagi

Sesta, Win, Meble biurowe, Krzesła Executive, Krzesła Executive, Współczesny styl Krzesła Executive, Skórzane Krzesła Executive, Krzesła Executive Krzesła, Krzesła Executive z kółkami, Obrotowe Krzesła Executive, Krzesła Executive z podłokietnikami, Krzesła Executive z wysokim oparciem, Krzesła Executive z zagłówkiem , Krzesła Executive z regulacją wysokości, Krzesła Executive z podstawą 5-ramienną

Napisz opinię

Krzesło z wysokim oparciem Sesta WIN-I

Krzesło z wysokim oparciem Sesta WIN-I

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek