SERGIO LEONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

SERGIO LEONI

Producent: Sergio Leoni

Założona w 1961 roku w San Polo d'Enza (Reggio Emilia, Włochy) firma Sergio Leoni reprezentuje spełnienie marzenia rzemieślnika artystycznego o wykorzystaniu ceramiki do tworzenia wartościowych i niepowtarzalnych przedmiotów

ogrzewać i dekorować domy na całym świecie. Poświęcając własne badania stylistyczne ogrzewaniu opalanemu drewnem, Sergio Leoni stworzył kolekcję pieców, które osiągają poziom prawdziwych dzieł sztuki. Przejęty w 2012 roku przez Grupę MCZ, Sergio Leoni zachowuje swoją tożsamość i pierwotną misję: łączyć sztukę modelowania ceramiki z najnowocześniejszymi na świecie technologiami ogrzewania biomasą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek