SEGIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

SEGIS

Producent: Segis

Uczestnicząc w bardziej zaawansowanych scenariuszach projektowych i innowacyjnych modelach koncepcyjnych, Segis produkuje obiekty, które są zarówno funkcjonalne, jak i wszechstronne pod względem estetycznym. To jeden z głównych aspektów działalności grupy.

Żyć życiem to przenosić się z jednej przestrzeni mieszkalnej lub publicznej do drugiej, wchodząc w interakcję z przedmiotami, które te miejsca i przestrzenie zamieszkują. W każdej chwili możesz skorzystać lub po prostu podziwiać krzesło, sofę, stół lub okazjonalne umeblowanie po prostu wchodząc z nim w interakcję.

Segis prezentuje swoje dynamiczne, namacalne i funkcjonalne projekty, które są wynikiem różne umiejętności techniczne, produktywne i kreatywne, które zostały połączone w bogatą i oryginalną energię. Wszystko to było możliwe dzięki doskonałej współpracy z wybitnymi projektantami. Każdy produkt musi mieć powód do istnienia. To prawda, która wyłania się z doboru przykładowych produktów, które najlepiej reprezentują sukces osiągnięty przez Segis.

Równowaga między umiejętnościami a wrażliwością stworzyła użyteczne i ergonomiczne przedmioty codziennego użytku, które zmieniły otaczający nas świat i nasz sposób życia .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek