SANILINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 162 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 162 elementów

SANILINE

Producent: Saniline

W 2002 roku narodził się THERMOMAT SANILINE. Oprócz rynku włoskiego, na którym staliśmy się niekwestionowanymi liderami w dziedzinie poręczy i poręczy bezpieczeństwa, nasza obecność na rynku zagranicznym staje się coraz bardziej istotna i żywa, również dzięki prawdziwej wierze we współpracę z naszymi klientami. Troska i uwaga, jaką poświęcamy produkcji naszych akcesoriów łazienkowych, daje nam pewność, że będziemy w stanie zapewnić innym bezpieczeństwo.

Rozwój nowych produktów, innowacyjność i maksymalna dbałość o wszelkie specyficzne potrzeby każdego klienta zawsze były i z pewnością pozostanie motorem napędowym obu firm, które coraz bardziej utożsamiają się ze sobą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek