REAL PIEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

REAL PIEL

Producent: Real Piel

Real Piel Srl to prywatna firma, urodzona w 2004 roku w Veneto, ziemi architekta Andrei Palladio, w północno-wschodnich Włoszech.

Początkowo miała siedzibę w Bassano del Grappa w prowincji Vicenza, a obecnie znajduje się w San Zenone degli Ezzelini w prowincja Treviso.

Gdy firma rozpoczynała działalność, główną działalnością była dystrybucja materiałów obiciowych: przede wszystkim skóry włoskiej, sztucznej skóry oraz tkanin w tym siatki na krzesła biurowe.

Fotele i tapicerka o wysokich parametrach technicznych:

Dzisiaj w Real Piel dział powłok tapicerskich jest stale ulepszany pod względem jakości materiałów i kolorów, oprócz pięknej gamy oryginalnych, designerskich miękkich siedzeń, które można dostosować do specyfikacji projektu.

Jest młody i dynamiczny zespół, uważny do trendów i obsługi klienta, w stanie współpracować z wiodącymi markami w rozwoju produktów. Firma zawsze podzielała silne zasady i wytyczne, które opierają się na jasnej i przejrzystej kulturze pracy i rynku: kreatywność, funkcjonalność i ergonomia, modułowość, personalizacja, kolorystyka i ciągła aktualizacja modeli i wariantów.

W rzeczywistości prowadzone są ciągłe badania się dzięki interwencji młodych i obiecujących projektantów, zdolnych do projektowania nowych genialnych modeli i lepszej interpretacji inspiracji dostarczanych przez ponadczasowe arcydzieła włoskich i międzynarodowych designerskich mebli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek