SPODNIE SKÓRZANE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tapicerka skórzana w jednolitym kolorze Real Piel CLASS Zobacz większe

Tapicerka skórzana w jednolitym kolorze Real Piel CLASS

KOD: 250sdrealpielclass

ID: 227660

ProducentReal Piel

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Real Piel CLASS

Tapicerka skórzana w jednolitym kolorze

Opis

KLASA to naturalna, lekko korygowana naturalna skóra bydlęca wykończona pochodzenia europejskiego, grubość KLASA wynosi 0,8 – 1,0 mm, średni rozmiar każdej skóry 4,5 m2 +/- Dostępne w 60 zabarwienie.

KLASA posiada miękką rękojeść z woskowym lekko i błyszczącym wykończeniem.

Tagi

Real Piel, tekstylia i dywaniki, skóry, skóry, skóry w stylu współczesnym, skóry skórzane, skóry tapicerskie, skóry jednokolorowe

Napisz opinię

Tapicerka skórzana w jednolitym kolorze Real Piel CLASS

Tapicerka skórzana w jednolitym kolorze Real Piel CLASS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek