PROOFF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

PROOFF

Producent: Prooff

Sposób, w jaki pracujemy, zmienia się znacząco, zmuszając firmy do przemyślenia nowoczesnej przestrzeni biurowej. Od 10 lat w Prooff jesteśmy motywowani i uczestniczymy w inicjatywach New Ways of Working (NWOW) i Activity Based Working (ABW). Opracowaliśmy 10 koncepcji mebli, które promują zdrowie i dobre samopoczucie, zachęcają do współpracy i zwiększają wydajność w miejscu pracy.

Podążając za tradycją holenderskiego wzornictwa, nasze minimalistyczne rozwiązania są innowacyjne w swoim podejściu i uderzające w swoim wyglądzie. Ściśle współpracujemy z projektantami, architektami (wnętrz) i strategami, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Wspólnie opracowujemy modułowe i wielofunkcyjne koncepcje mebli, które uzupełniają różne rodzaje pracy, od spotkań po niezależne refleksje, burze mózgów i spontaniczne interakcje.

Zaprojektowane z myślą o ludziach, nasze elastyczne rozwiązania zachęcają do elastyczności i przyczyniają się do zwiększenia poziomu satysfakcji pracowników i wydajność. Wierzymy, że mając do dyspozycji odpowiednie narzędzia, ludzie mogą być inspiracją do tworzenia swoich najlepszych prac. Dlatego tworzymy meble, które przynoszą korzyści całej Twojej firmie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek