POT À PORTER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

POT À PORTER

Producent: Pot à Porter

Garnki Pot à Porter to połączenie wielkiej włoskiej tradycji produkcyjnej i współczesnego designu. Produkowane są przy użyciu wysokiej jakości glinek i wyróżniającego się efektu, który uzyskuje się poprzez mieszanie kolorów przygotowanych we własnym laboratorium i nakładanie ich ręcznie. Nasi mistrzowie rzemieślnicy monitorują każdy etap, w tym naturalny proces suszenia i wydłużone wypalanie w temperaturze ponad 1000 stopni.

Firma łączy doświadczenie rodziny z pięcioma pokoleniami wiedzy fachowej w branży terakoty z artystycznym zacięciem ścisłej współpracy, dociekliwy zespół, którego stylowe, włoskie kreacje nadają materiałowi i zastosowanym procesom nowe życie.

Filozofia. Elegancka, modna i ponadczasowa kolekcja nadaje Twojemu domowi osobowość, ozdobiąc zarówno przestrzenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne, nadając każdemu swój własny styl, kolor i wyróżniający się wygląd.

Doniczki przenoszą się na wyższy poziom: od akcesoriów meblowych, które same w sobie są ważne, po definiującą deklarację Twojego domu i ogrodu. Doniczki ubierają teraz domy, interpretując nastroje, upodobania i pragnienia ludzi, którzy tam mieszkają.

Jedyne w swoim rodzaju doniczki dla jedynych w swoim rodzaju ludziCzasami trzeba zrobić dwa kroki do tyłu, żeby iść do przodu. Stąd świadomość wagi przejścia od serializacji produktu do personalizacji produktu. Doniczki Pot à Porter są z definicji wyjątkowe. Nie moglibyśmy zrobić dwóch takich samych, nawet gdybyśmy próbowali: są one wykonywane ręcznie, więc każdy jest inny. Podobni, tacy jak ludzie, ale nigdy tacy sami. Niepowtarzalne dzieła sztuki, których detalem jest ich charakterystyczny styl.

Ponieważ wierzymy, że ludzie, którzy wybierają te doniczki, są również wyjątkowi, wnosząc swój osobisty styl i bardzo charakterystyczny wygląd do całego domu i jego poszczególnych przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek