OLIMPIA SPLENDID

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

OLIMPIA SPLENDID

Producent: Olimpia Splendid

Założona w 1956 roku Olimpia Splendid jest wiodącą firmą w branży klimatyzacyjnej

dzięki szerokiej gamie produktów jest obecna w sektorach: Klimatyzacja, Ogrzewnictwo, Uzdatnianie Powietrza, Instalacje Wodne i Pompy Ciepła. Olimpia Splendid jest sprzedawana w około 45 krajach na całym świecie. Główne biuro i zakład w Gualtieri (Reggio Emilia) otwarty w 1956 roku jest siedzibą Grupy i jej bazą logistyczną na terytorium kraju

zakład w Cellatica, w prowincji Brescia, zajmuje się produkcją wysokiej -zakres klimatyzatorów i urządzeń hydraulicznych. Oprócz włoskich zakładów produkcyjnych istnieje oddział produkcyjno-handlowy w Szanghaju (Chiny), oddział handlowy w Madrycie (Hiszpania), a ostatnio oddział handlowy w Paryżu (Francja).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek