NUSCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 97 elementów

NUSCO

Producent: Nusco

Nusco Doors (obecnie Nusco SpA) to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą drzwi i okien, której udział w rynku w ostatnich latach plasuje się pomiędzy największymi (Databank). Główne biura i zakłady produkcyjne znajdują się w Nola (NA) i Bukareszcie (Rumunia), na powierzchni produkcyjnej o powierzchni ponad 40 000 metrów kwadratowych. Siedziba główna w Noli to w szczególności biura i powierzchnia wystawiennicza z 1000 m2 powierzchni wystawienniczej. Łączna produkcja sięga tysiąca sztuk dziennie, co daje łącznie około 200 000 portów wysyłanych każdego roku. Nusco oferuje kompletny katalog drzwi wewnętrznych, drzwi i okien pancernych, które wykorzystują materiały o doskonałej jakości i technikach projektowania oraz najnowocześniejsze przetwarzanie, z szeroką gamą średnich i średnich / wysokich linii oraz kilka linii autobusowych gotowych do dostawy. Ogromna jest różnorodność modeli, aby zaspokoić potrzeby szerokiego grona klientów, skupiających się na designie, a także dobry stosunek jakości do ceny. Dzisiaj Nusco SpA jest jednym z największych producentów drzwi i okien, z przedstawicielstwami w różnych krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Misja

Misją Nusco jest „poprawa jakości życia, tworzenie ekscytujące środowiska”. Podstawowe wartości to badania, innowacje, projektowanie badań i dbałość o szczegóły, aby zapewnić wysokiej jakości produkty spełniające wymagania dostosowywania rynku. Dążenie do jakości skłoniło firmę do prowadzenia polityki środowiskowej mającej na celu rozwój produktów i procesów, które minimalizują wpływ jej działalności na środowisko, promowania świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa i pracowników wewnętrznych, aby skoncentrować się na dostawcach, którzy prowadzą podobne działania środowiskowe. inicjatywy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek