NOLA INDUSTRIER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 74 elementów

NOLA INDUSTRIER

Producent: Nola Industrier

Nola Industrier jest twórcą zrównoważonych mebli projektowych do środowisk miejskich. Od prawie 40 lat Nola opracowuje i doskonali pomysły, produkty i wizje przestrzeni miejskich. Współpracujemy z wiodącymi szwedzkimi projektantami i architektami od koncepcji do produkcji, a zrównoważona produkcja odbywa się wyłącznie w Szwecji.

Nola oznacza jakość, estetykę i zrównoważony design w czasie. Nagradzane projekty i meble miejskie do przestrzeni miejskich i projektów publicznych.

Zaczynając od czasów, gdy wśród projektów przeznaczonych do przestrzeni publicznych rzadko widywano kolor, odważyliśmy się wprowadzić odważną paletę farb, które wyróżniały produkty przeznaczone do użytku na zewnątrz. Kiedy innowacje materiałowe umożliwiły zmniejszenie objętości bez utraty wytrzymałości, usprawniliśmy nasze produkty i wprowadziliśmy bardziej eleganckie modele. A ponieważ architekci i urbaniści umieścili ergonomię na porządku dziennym, wprowadziliśmy dostępne projekty, z których mogą korzystać ludzie w każdym wieku. Wraz ze zrównoważonym projektowaniem i produkcją.

Dziś produkty Noli można znaleźć w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych, przestrzeniach publicznych i projektach architektonicznych. Prawie pół wieku projektowania z myślą o miejskim krajobrazie pozwala nam produkować wysokiej jakości produkty, które sprawiają, że środowisko miejskie staje się nieco piękniejsze io wiele łatwiejsze do życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek