MYKINEMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

MYKINEMA

Producent: Mykinema

My, ludzie, zawsze lubiliśmy opierać się o przedmioty, pozwalać naszym stopom zwisać lub kucać w naturze.

Zainspirowana naturą, mykinema® stworzyła rozwiązanie, które elastycznie integruje przestrzeń między siedzeniem a staniem z podstawową ergonomią miejsca pracy. Użytkownicy naszego krzesła biurowego mykinema® mogą w ten sposób zmieniać swoją postawę i pozycję do woli, a tym samym trwale przeciwdziałać statycznej postawie. Sprytne zachowanie - zmień pozycję!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek