MODULNOVA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

MODULNOVA

Producent: Modulnova

MODULNOVA to firma rodzinna założona w 1988 roku przez Dario, Giuseppe i Carlo Presotto. Od samego początku firma wyrażała silną koncepcję krawiectwa i całkowitą elastyczność w proponowaniu indywidualnego systemu kuchennego „na miarę” dla klienta, dzięki wyjątkowemu słownictwu projektowemu oraz szerokiemu wyborowi materiałów i wykończeń. Z biegiem lat rozszerzyła wachlarz propozycji, wykazując się dużą zdolnością do zaspokojenia potrzeb i gustów zróżnicowanej i międzynarodowej publiczności. W 2000 roku firma stworzyła linię mebli łazienkowych, aw 2011 uzupełniła swoją ofertę o Modulnova Living, która powstała jako naturalna kontynuacja drogi przedsiębiorczości i zdobytego know-how. Misją Modulnova jest ciągłe poszukiwanie jakości i innowacji, przenoszenie silnej tożsamości na jej produkty, badanie nowych rozwiązań w celu poprawy życia w przestrzeniach, w których żyjemy. Zintegrowany projekt, który redefiniuje tradycyjne bryły, komunikując język przestrzeni architektonicznej. System poprzeczny, podzielony na trzy kolekcje na rzecz płynnego połączenia między pokojami, w odpowiedzi na koncepcję projektową „domu Modulnova”. Siedziba strategicznych działań Modulnova: 15 000 metrów kwadratowych zadaszonej powierzchni w kontekście 40 000 metrów kwadratowych zieleni. Laboratorium do testowania równowagi między człowiekiem a architekturą, powierzchnia wystawiennicza o powierzchni 700 m², w której znajdują się nowe kolekcje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek