MIINU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 614 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 614 elementów

MIINU

Producent: Miinu

Słyszałeś? Nasze dywany mówią same za siebie. Niektórzy uważają, że jest to stonowane, ale prawdziwi wiedzą, że to crescendo orkiestry uczuć. Słyszą, że nasze dywany nie mogą latać, ale czują to, co leci: Tradycja. Indywidualność. Miłość. Perswazja. Rzemiosło. Magic.

Robimy to, co robiliśmy zawsze, i to od kwietnia 2010 roku. Dywany w naszym stylu. Wielowiekowe rękodzieło spotyka się z przejrzystym designem, a następnie przybija inspirację z kandyzowanego cukierka z torby jambo-ree. Oznacza to do tej pory ponad 70 edycji wykonanych z wełny, jedwabiu, lnu, tencelu lub włókien syntetycznych z wysokim lub niskim włosiem, ogromnych rozmiarów, małych rozmiarów, przyciągających wzrok, subtelnych, puszystych, wytrzymałych, zewnętrznych, wewnętrznych i zawsze włączonych i na.

Wiele dywanów znalazło swoje bratnie dusze. Jak w domu czują się na przykład w hotelach BMW, Telefónica, Adidas i pięciogwiazdkowych. Inni przelatują przez głowy architektów i projektantów wnętrz i zasypują ich wszystkich inspiracją.

Rozumiem? Przyziemny i wciąż tak wysoki. Ponieważ robimy to dobrze. Także całym sercem. I wszystkimi naszymi rękami. Najprawdziwsza forma miłości zewsząd.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek