LEGNOBAGNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 204 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 204 elementów

LEGNOBAGNO

Producent: Legnobagno

Firma LEGNOBAGNO powstała w 1993 roku po 20 latach doświadczeń w branży meblarskiej. Początkowo nasza firma zajmowała się wyłącznie produkcją rzemieślniczą, ale z roku na rok z powodzeniem integrowaliśmy tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią zgodnie z zapotrzebowaniem rynku. Dziś LEGNOBAGNO produkuje wysokiej jakości meble łazienkowe w nowoczesnej i wydajnej fabryce o powierzchni około 10 000 metrów kwadratowych, zlokalizowanej w nowej dzielnicy przemysłowej Cisterna di Latina.

Wyobraźnia do rzeczywistości!

Stworzenie produktu oznacza wyobrażenie sobie jego ostatecznej wersji, zanim zostanie on wyprodukowany. Nasza grupa liczy na doświadczenie architektów, projektantów i rzemieślników, którzy wspólnie pracują nad przekształcaniem pomysłów i projektów w fizyczną rzeczywistość. Wszystkie produkty LEGNOBAGNO są projektowane i produkowane w naszych fabrykach, starając się oferować najwyższy design i jakość. Meble klasyczne, tradycyjne, nowoczesne i minimalistyczne projektowane są z taką samą starannością i pasją, aby zapewnić produkt, który odpowiada na potrzeby coraz bardziej zainteresowanych wizerunkiem i jakością klientów.

Bądź pewny produktu!

Cały proces produkcji Legnobagno, od produkcji surowców po pakowanie i dostawę gotowych produktów, odbywa się w swoich fabrykach we Włoszech. Nad tym procesem czuwają wykwalifikowani i pełni pasji pracownicy, którzy pracują z prawdziwym poszanowaniem przepisów i przy użyciu certyfikowanych i najwyższej klasy materiałów. Pochodzenie produktu i jego wytwarzanie jest tym, co zapewnia jakość tego, co sprzedajemy i co kupujesz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek