KYOHEI & MIRANDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

KYOHEI & MIRANDA

Producent: Kyohei & Miranda

KYOHEI & MIRANDA zostało założone przez Kyohei Kazamę i Mirandę Pearson w 2017 roku, łącząc styl i talent z Japonii i Anglii.

Nasze studio specjalizuje się w różnych dziedzinach, w tym we wszystkim, od projektowania wnętrz po meble i wyrafinowane elementy codziennego użytku. Specjalizujemy się również w projektach instalacji.

Korzystając z wysokiej jakości materiałów i rzemiosła, KYOHEI & MIRANDA tworzą projekty wzbogacające życie i doświadczenia ludzi. Innowacje są priorytetem w naszych dokładnych procesach projektowych, a klienci są konsultowani na każdym kluczowym etapie, aby sprostać potrzebom i indywidualności.

To studio dostrzega znaczenie grup mniejszościowych. Mamy silne poczucie kwestionowania większości, przełamując bariery i poszerzając granice w naszych schematach projektowych.

Nasze projekty mają głos.

Ty też.

Dążymy do tego, aby życie było urzekającym doświadczeniem dla każdego.

Ręcznie wykonane w Wielka Brytania i Japonia

Bespoke

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek