K-ARRAY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

K-ARRAY

Producent: K-array

W 1990 roku Massimo Ferrati, Carlo Tatini i jego syn Alessandro założyli K-array - włoską firmę specjalizującą się w małych, średnich i dużych systemach audio. Firma, początkowo zlokalizowana w Fiesole w prowincji Florencja i nazwana HP Sound Equipment, rozpoczęła się od katalogu przedwzmacnianych mikrofonów. W 2005 roku firma przeniosła się do Mugello, zmieniła nazwę na K-array i zaczęła opracowywać systemy audiowizualne dla kin, teatrów i na imprezy. Głównym celem marki jest projektowanie i produkcja instrumentów, które mogą zrewolucjonizować reprodukcję dźwięku, aby stworzyć doskonalsze wrażenia słuchowe na wszystkich poziomach. Katalog proponuje kompaktowe, lekkie i zaawansowane technologicznie produkty o niezwykłej estetyce, w pełnej zgodności z filozofią Made-in-Italy i tradycyjnymi włoskimi wartościami rzemieślniczymi. Produkty K-array są skierowane do osób indywidualnych, inżynierów dźwięku, organizatorów imprez i DJ-ów. Kolekcje marki Tuscan, charakteryzujące się zaawansowanymi estetycznie wzorami, obejmują nowy dział oświetlenia K-Scape. Firma otrzymała kilka nagród, w tym EMEA InAVation Awards 2014 za głośnik Anakonda oraz infoComm 2014 Best Of Show za tę samą linię. Obecnie K-array posiada filie na całym świecie oraz oddziały operacyjne w Hongkongu w Chinach i Wellesley w USA

K-array, innowacyjne rozwiązania audio na koncerty i duże imprezySeria Concerts and Major Events obejmuje jedne z najbardziej zaawansowanych rozwiązań audio rozwiązania aktualnie dostępne na rynku. W wyniku 10 lat badań głośniki mają niewielkie rozmiary i kompaktową konstrukcję dzięki technologii Slim Array. Funkcja elektronicznego sterowania wiązką oferuje również możliwość cyfrowego kierowania fal dźwiękowych, aby zapewnić takie same wrażenia słuchowe dla całej publiczności. Kolekcja Mugello oferuje serię głośników małoformatowych, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Ich kompaktowe rozmiary i konstrukcja pozwalają na szybką i łatwą instalację, zmniejszając koszty transportu i montażu. Użytkownicy mogą zintegrować modele KH2, KH3 i KH5 z siecią DANTE w celu strumieniowego przesyłania sygnału i zdalnego sterowania za pomocą prostych kabli Ethernet CAT5. Integracja z subwooferem KS5 tworzy system o wysokiej wydajności w całym paśmie audio na arenach, teatrach, stadionach i salach koncertowych, wewnątrz i na zewnątrz. W kolekcji Mastiff znajdują się kompaktowe monitory sceniczne z własnym zasilaniem, charakteryzujące się dużą mocą i wszechstronnością zastosowania. Idealne na wycieczki, koncerty i imprezy na żywo na dużych przestrzeniach, są niewiarygodnie wytrzymałe dzięki kratce ze stali nierdzewnej i brzozowej ramie. Kolekcja Firenze to wyjątkowa seria głośników liniowych łącząca elegancki design z wyjątkową mocą.

Głośniki K-array Installed Sound: technologia i elegancja Profesjonalne systemy audio firmy Florentine oferują zaawansowane technologicznie rozwiązania audio dla instalacji architektonicznych, obiektów hotelarskich, sklepów, barów i restauracji dzięki integracji głośników, subwooferów i wzmacniaczy. Seria Installed Sound wyróżnia się eleganckim wyglądem i wysokiej jakości materiałami

jest trwała i wytrzymała, a stopień ochrony IP chroni przed zjawiskami atmosferycznymi, takimi jak deszcz lub wiatr. Wysokiej jakości wykończenia, takie jak szczotkowana lub polerowana stal nierdzewna, galwanizacja 24K złota lub niestandardowe kolory RAL pozwalają na optymalną integrację elementów w dowolnym kontekście.

Anakonda KAN200 to jeden z najważniejszych elementów serii

jest to elastyczny dyfuzor liniowy, który rozwiązuje problemy montażowe, gdy niemożliwe jest zastosowanie tradycyjnych dyfuzorów. Kolekcja Rumble obejmuje serię ultracienkich subwooferów o wysokiej wydajności, które są doskonałym uzupełnieniem serii głośników Lyzard, Vyper, Tornado i Anakonda. Kolekcja głośników Lyzard KZ14 imponuje bardzo małymi wymiarami, idealnymi do dyskretnej instalacji w dowolnym kontekście. Niezwykle odporny — nawet na warunki pogodowe dzięki aluminiowej ramie — zawiera układ liniowy składający się z 4 przetworników o długim skoku 0,5 cala ze zintegrowanym złączem. Głośniki z serii Python mają bardziej tradycyjną formę, co skutkuje eleganckim paskiem z pionowym lub poziomym position.

K-array Ultralight Portable Systems Ultralekkie systemy przenośne K-array są idealnym rozwiązaniem dla tymczasowych instalacji wewnątrz lub na zewnątrz.Wyróżniająca się dyskretną konstrukcją i wyjątkową elastycznością, seria Event składa się z kompletnych zestawów audio do wszelkiego rodzaju imprez Modułowe elementy składające się na trzy zestawy KREV102, KREV101, KREV80 można łączyć z głośnikami Kobra, subwooferem Thunder-KMT12 i Anakonda-KAN200 z serii Installed Sound Linia Pinnacle to zintegrowany system głośnikowy z własnym zasilaniem który jest łatwy w instalacji i lekki w obsłudze, wyposażony w kombinację elementów line array z gamy Installed Sound z subwooferami Power Thunder. Modele 2, KR202, KR402 i KR802 są dostępne w różnych rozmiarach i są dostępne w kolorze czarnym lub białym, a także w wykończeniach premium i niestandardowych RAL. Połączenie głośnika Dragon z aktywnymi subwooferami K-array tworzy trzy przenośne systemy w linii Axle - KRX202, KRX402 i KRX802. Idealne dla koncertujących DJ-ów, wielofunkcyjnych pomieszczeń i klubów, systemy Axle mogą być wyposażone w praktyczne i funkcjonalne akcesoria, takie jak wysuwany słup lub wsporniki sufitowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek