KARPENTER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 323 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 323 elementów

KARPENTER

Producent: Karpenter

KARPENTER wierzy, że naturalne piękno jest doskonałe i ponadczasowe. W połączeniu z ludzkim dotykiem i kreatywnością, KARPENTER istnieje po to, aby dostarczać naturalne materiały do ozdabiania pomieszczeń, w których mieszkasz i rozwijasz się. Meble rodzą się z dialogu kreatywnych projektantów z rzemieślnikami technicznymi. Pomysły kreatywnych projektantów przełożone na techniki rzemieślnicze. Za tym ludzkim procesem zawsze kryje się natura materiału, z którym pracują, co ostatecznie daje ostateczne elementy. Dlatego KARPENTER mówi: zaprojektowane przez nas, zdefiniowane przez naturę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek