INOXSTYLE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

INOXSTYLE

Producent: Inoxstyle

Inoxstyle to włoska marka specjalizująca się w produkcji pryszniców zewnętrznych.

Każdy element wykonany jest ze stali z rzemieślniczą starannością, dobierając i łącząc techniki i materiały oraz zwracając szczególną uwagę na elegancję projektu. Firma nieustannie eksperymentuje z nowymi rozwiązaniami i kombinacjami materiałów, ściśle współpracując z architektami i projektantami, aby oferować innowacyjne lub zaprojektowane produkty dla konkretnego basenu.

TYLKO WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I PROCEDURY RZEMIOSŁOWE

Tworzymy stal nierdzewną z rzemieślniczą starannością, zwracając szczególną uwagę na elegancję projektu. Nieustannie eksperymentujemy z nowymi rozwiązaniami i kombinacjami materiałów, współpracując z architektami i projektantami w celu oferowania innowacyjnych produktów lub zaprojektowanych na ekskluzywny basen.

Używamy wyłącznie włoskich komponentów hydraulicznych wysokiej jakości, projektując i tworząc te komponenty i detale, które nie są bezpośrednio dostępne na rynku o jakości i estetyce, które uważamy za niezbędne dla naszych produktów.

NASZ POMYSŁ

Nasza dbałość o szczegóły, których szukamy, w połączeniu z naszą metodą wykonania oczywiście nie pozwalają przemysłowego podejścia do produkcji. Z jednej strony oznacza to rezygnację z szerszego rynku, z drugiej jednak obecność naszych produktów w najbardziej ekskluzywnych lokalizacjach, w których otrzymujemy dużą satysfakcję widząc, że nasza praca jest doceniana. i trwałe przedmioty były ideą Inoxstyle. Realizujemy ten cel, tworząc wyjątkowe baseny i piękne obiekty ogrodowe, łącząc wyrafinowane piękno i elegancję w obiekty o doskonałej jakości, które przetrwają w czasie: NIERDZEWNY STYL I PIĘKNO, KTÓRE TRWAJĄ W CZASIE

OD LUKSUSOWEGO JACHTU DO BASENU

Nasza historia to historia włoskich rzemieślników, nie tylko pełnych pasji do swojej pracy, ale także uzdolnionych technicznie, z chęcią eksperymentowania i innowacji, którzy nieustannie patrzą w przyszłość, poszukując nowych możliwości, aby jeszcze lepiej wykorzystać swoje umiejętności i umiejętności.

Nasza firma powstała z inicjatywy kilku włoskich rzemieślników chcących poszerzyć swoje doświadczenie zdobyte w produkcji akcesoriów i wyposażenia dla sektora luksusowych jachtów, w którym obszar Versilia zawsze odgrywał aktywną rolę na całym świecie scale.

Tworzenie produktów dla tego sektora oznacza nieustanną aktualizację ze współczesnymi badaniami dotyczącymi piękna i jakości zarówno w zakresie materiałów, jak i wykonania. Produkty te muszą być w stanie ulepszać naczynia pierwszej klasy pod względem wzornictwa i technologii, a jednocześnie być odporne na najbardziej agresywne elementy pogodowe i zachować swoje właściwości estetyczne i funkcjonalne.

BLISKI CIEBIE

Aby utrzymać wysoki jakość i rzemieślniczy charakter naszych produktów oraz jak najlepsze wsparcie naszych klientów, nasze produkty dystrybuowane są wyłącznie przez wykwalifikowanych dealerów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu basenów i ogrodów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek