INFRALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

INFRALIA

Producent: Infralia

Infralia istnieje od 2003 roku jako wydzielona spółka Alpina Belgium i jest głównym producentem i dostawcą produktów grzewczych. Nasza oferta ogrzewania obejmuje promienniki podczerwieni, promienniki, promienniki przenośne, promienniki zewnętrzne, promienniki tarasowe, promienniki podczerwieni oraz folię grzewczą do ogrzewania podłogowego, ściennego i sufitowego. Wszystkie nasze grzejniki są elektryczne i nadają się do szerokiej gamy zastosowań ogrzewania domowego i komercyjnego. Infralia to gwarancja wzornictwa i jakości. Nasza szybko rosnąca baza klientów dowodzi, że coraz więcej użytkowników docenia korzyści oferowane przez nasze rozwiązania grzewcze na podczerwień. Nazwa Infralia szybko stała się silną zarejestrowaną marką, dobrze znaną zarówno profesjonalnym, jak i prywatnym użytkownikom. Nasze urządzenia ciepło witają w wielu biurach, domach, restauracjach, salach gimnastycznych, warsztatach itp. – czyli wszędzie tam, gdzie lubisz ciepło. Jako pionierzy w ogrzewaniu na podczerwień do zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych jesteśmy w pełni przekonani, że ogrzewanie na podczerwień będzie najlepszym wyborem na przyszłość. Konwencjonalne systemy grzewcze nie mogą konkurować z wieloma zaletami ogrzewania na podczerwień. Dzięki naszym panelom grzewczym na podczerwień wprowadzamy do każdego domu przyjemne, niedrogie i ekologiczne ciepło. Zastosowania ogrzewania na podczerwień są nieograniczone: idealne do pokojów zabaw, kuchni, salonów, biur i tak dalej. Do użytku prywatnego i komercyjnego. Nawet większe przestrzenie, takie jak sklepy, magazyny i warsztaty, można efektywnie, wygodnie i zdrowo ogrzać za pomocą ogrzewania na podczerwień. Dodatkowa zaleta: jeśli chcesz, możesz całkowicie spersonalizować panel. Wybierasz zdjęcie, dzieło sztuki, logo lub cokolwiek, co Ci się podoba, a Infralia zastosuje to do Twojego panelu. Zastosowaliśmy tę technikę do zintegrowania logo firmy z ich panelami grzewczymi. Klienci indywidualni mogą również łączyć design i funkcjonalność: piękne rodzinne zdjęcie lub dzieło sztuki może jednocześnie pełnić funkcję panelu grzewczego na podczerwień. Piękne ogrzewanie: dlaczego nie? Zainstalowaliśmy już panele na podczerwień w firmach i szkołach, które służą również jako tablica. Przekształciliśmy nawet panele na podczerwień w suszarki do ręczników w łazienkach. Obecnie planujemy lśniący panel łazienkowy, który może służyć jako panel na podczerwień. Koniec z zaparowanymi lustrami w łazience. Oczekuje się, że ten innowacyjny panel zostanie uruchomiony w 2014 roku. Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco informowanym. Ponadto jesteśmy otwarci na każdy innowacyjny pomysł, który możesz mieć i zobaczymy, czy jest on możliwy do zrealizowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek