GEPROM DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów

GEPROM DESIGN

Producent: Geprom Design

Geprom to dynamiczna firma tworząca totemy, ekspozytory i tablice do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Nasza lokalizacja produktów obejmuje zarówno małe sklepy, jak i duże przestrzenie, takie jak multiscreen, muzea i centra handlowe. Pomijając skróty, które prowadzą do samej wartości i funkcjonalności systemów ekspozycyjnych, gramy kartą jakości i made in Italy jako motyw przewodni, który znajdziesz w każdym naszym stojaku ekspozycyjnym, totemie i uchwycie na broszury. Hasłami przewodnimi firmy Geprom są jakość, funkcjonalność i dostosowanie zawsze do potrzeb wizerunkowych klienta i zastosowania naszych systemów wyświetlania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek