FRIGOMECCANICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

FRIGOMECCANICA

Producent: Frigomeccanica

Grupa Frigomeccanica, całkowicie włoska organizacja, działa na rynku pod markami „Frigomeccanica”, „Stiltek”, „Officine 900” i „Frimar”, które produkują profesjonalne meble i systemy chłodnicze dla HO.RE.CA. Jej zakłady produkcyjne znajdują się w środkowych Włoszech, niedaleko Teramo, w pobliżu węzła autostradowego A14 – A24. Firma zatrudnia 150 osób w budynkach o powierzchni ponad 40 000 m2. Jej asortyment, wytwarzany przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu i maszyn, obejmuje wyposażenie barów, gabloty na lody, słodycze, punkty spożywcze i delikatesowe oraz ogólnie wyposażenie piekarni i lokali handlowych. W ciągu 40 lat działalności, mocną stroną firmy zawsze były jej ciągłe badania technologiczne i innowacje stylistyczne. Pod swoimi markami Frigomeccanica jest liderem w branży, znanym z jakości, konkurencyjności i niezawodności na rynku krajowym i międzynarodowym.

Jakość i certyfikatyGłównym celem Frigomeccanica srl jest wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Każdy produkt jest produkowany i certyfikowany zgodnie z normami CE, które gwarantują pełne przestrzeganie dyrektyw europejskich w zakresie bezpieczeństwa, niskonapięciowego, kompatybilności elektromagnetycznej oraz zasad higieny w zakładzie produkcyjnym. W trakcie cyklu produkcyjnego, a zwłaszcza na etapie końcowym, układy chłodnicze, wszystkie ich elementy oraz instalacja elektryczna przechodzą określone testy, których dane są zapisane na etykiecie testowej dostarczonej z produktem. Inspirująca filozofia linii produktów Frigomeccanica opiera się na trzech podstawowych elementach: konstrukcji modułowej, wydajności technicznej, designie. Wszystkie meble barowe, otwarte lodówki do sprzedaży żywności, witryny piekarnicze i cukiernicze są produkowane modułowo. Gama systemów modułowych, pasujących do wszystkich wyżej wymienionych linii produktowych, jest szeroka i wszechstronna, idealna do wyposażenia każdego rodzaju przestrzeni i zaspokojenia różnorodnych potrzeb.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek