EPÒNIMO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

EPÒNIMO

Producent: Epònimo

Epònimo zostało założone w 2014 roku przez Federico Carandiniego, byłego dyrektora kreatywnego Baleri Italia, oraz Alberto Colzani, który przez ponad 10 lat zajmował się doradztwem jako projektant produktu dla tej samej firmy. Dzielili się pragnieniem stworzenia kolekcji mebli, która utrzymałaby wysokie zasady wzornictwa – podstawy ich kulturowego i zawodowego zaplecza – jednocześnie uwzględniając zmieniającą się wrażliwość estetyczną i materialną dzisiejszego społeczeństwa. Nowy projekt rozpoczyna się na Fuorisalone w Mediolanie, mieście, w którym firma rozpoczęła działalność i gdzie zaprezentowano pierwszą kolekcję produktów. Sześć lat później kolekcja obejmuje ponad 50 produktów i jest sprzedawana na całym świecie detalistom i sprzedawcom w branży mieszkaniowej i kontraktowej.

Produkty EpònimoFirma nadal ma siedzibę w Mediolanie, a wszystkie produkty są wytwarzane w promieniu pięćdziesięciu kilometrów od naszych biur przez wybór lokalnych sprzedawców, małych sklepów i rzemieślników. Chociaż katalog Epònimo skupia się na podstawowych produktach do salonu i jadalni – sofach, fotelach, krzesłach, stołach, niskich stolikach, stolikach pomocniczych i kilku akcesoriach – są one zazwyczaj dość uniwersalne i dobrze sprawdzają się w innych środowiskach. Kolekcja pośredniczy między wspomnieniami z przeszłości a możliwościami teraźniejszości, integrując znajomość innowacji estetycznych i technicznych, podstawowych elementów współczesnych mebli. Wykonanie prac Eponimo jest zawsze nowoczesne technicznie, ale ich inspiracje estetyczne rozciągają się w czasie: większość z nich to oryginalne koncepcje rozwinięte z silną, nowoczesną tożsamością, podczas gdy niektóre ewoluują z obiecujących archetypów i modeli z przeszłości. Pracujemy z wysokiej jakości naturalnych materiałów, a nasze produkty są w dużej mierze wykonywane ręcznie i zawsze ręcznie wykańczane. Docelowo są funkcjonalne, wygodne, eleganckie, a przede wszystkim niepowtarzalne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek