EDITION BOUGAINVILLE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 49 - 68 z 68 elementów
Pokazuje 49 - 68 z 68 elementów

EDITION BOUGAINVILLE

Producent: Edition Bougainville

Założona w Cannes w regionie Prowansji, Edition Bougainville tworzy luksus w ręcznie robionych dywanach i wykładzinach. Francuska doskonałość i ręcznie wykonana wiedza przodków to fundamenty kreacji studia projektowego. Każdy projekt jest tworzony przez najbardziej utalentowanych rzemieślników, którzy przodują w sztuce tworzenia dywanów, a tym samym produkują luksusowe przedmioty o dużej wartości.

W przypadku wszystkich projektów wymagających unikalnych kreacji szytych na miarę możliwości są nieograniczone: wybór materiałów, formatów lub rozmiarów, kolory i detale projektowe. Oprócz projektowania obszernych kolekcji, Edition Bougainville oferuje kompletną, zindywidualizowaną obsługę. Ich ekipa montażowa zaproponuje najlepiej dopasowane rozwiązania dla wysokiej jakości wykończenia i szytych na miarę wnętrz.

Obszary specjalizacji

Kolekcje Bougainville® Edition są wynikiem wielu inspiracji i są dostępne w szerokiej gamie stylów. Elegancko dopasowują się do wszelkiego rodzaju wnętrz i nadają im niepowtarzalny wymiar: mieszkaniowym, hotelarskim, jachtowym i lotniczym. Elementy na zamówienie zwiększą ekskluzywność, zachowując jednocześnie zgodność produktu z normami przeciwpożarowymi i ograniczeniami wagi. Biuro projektowe i warsztat produkcyjny dostarczą wszystkich obowiązkowych certyfikatów technicznych.

Inspiracja Bougainville

Epoka Oświecenia stworzyła spuściznę kreacji, która była decydującym czynnikiem przy wyborze naszej nazwy «Edition Bougainville», jednak było to szczególnie nawiązanie do symbolicznej postaci, Louis-Antoine de Bougainville, które potwierdziło ten wybór.

Nieustępliwy odkrywca, Louis-Antoine de Bougainville, był pierwszym francuskim nawigatorem, w latach 1766-1769, który podróżował dookoła świata z zespołem botaników i astrologów. Wracając z tych długich podróży, prezentował cenne rysunki i szczegóły swoich odkryć. Podobnie jak jego nienasycone pragnienie odkrywania, jesteśmy inspirowani do ciągłego tworzenia i odkrywania nowych projektów.

Odpowiedzialność za środowisko i zrównoważona produkcja

Wpływ na środowisko jest priorytetem dla Edition Bougainville. Uczestnictwo w procesach ekologicznych jest ważne dla przyczyniania się do zrównoważonego procesu produkcyjnego. Z tych powodów firma zdecydowała się wdrożyć politykę recyklingu i odzyskiwania odpadów dywanowych i dywanowych. Dzięki partnerowi Optimum odpady zostaną przetworzone na wysokowydajne pellety przemysłowe wykorzystywane w przemyśle cementowym. Te pelety, które mają wysoką wartość kaloryczną, zastąpią nieodnawialne paliwa kopalne, a odpady resztkowe zostaną następnie zintegrowane z mieszanką cementową.

Zaangażowanie społeczne

Wszystkie dywany Edition Bougainville są oznaczone jako GoodWeave. Dywany, które otrzymały tę etykietę, gwarantują niekorzystanie z pracy dzieci. Wszystkie dywany Edition Bougainville mają oznaczenie GoodWeave. Firma jest bardzo zaangażowana w tę organizację non-profit i każdego roku uczestniczy w programach społecznych, które tworzy, aby zapewnić lepszą przyszłość potrzebującym dzieciom na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek