DUKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 97 - 120 z 148 elementów
Pokazuje 97 - 120 z 148 elementów

DUKA

Producent: Duka

Nasze hasło „prysznic wrażeń” stanowi rdzeń naszego korporacyjnego otoczenia: od samego początku inspirują nas indywidualne szyte na miarę, wysokiej jakości surowce i innowacyjna technologia. Z tym entuzjazmem i ponad 30-letnim doświadczeniem opracowujemy prysznice dla tych, którzy chcą zaznać „prysznicu” na co dzień w domu. Prysznice, reprezentujące interakcję komfortu i wszechstronności, lekkości i odporności, luksusu i trendu mody. Wiele kolorów ram i wzorów szkła jest w stanie podkreślić cechy kabiny prysznicowej i nadać produktowi inny charakter i osobowość, zgodnie z Twoimi upodobaniami i stylem życia. Sprawiamy, że prysznic staje się doświadczeniem.

Filozofia firmy

Ogólna definicja zarządzania biznesem mówi, że „filozofia firmy” powinna w skrócie i trafnie wyrażać misję, wizję i podstawowe kierunki sprzyjające ich realizacji. Jednocześnie istnieje ryzyko zagubienia esencjalnego pojęcia i pisania tylko oklepanych zdań. Dla nas od początku było jasne, że będziemy trzymać się z daleka od retoryki. Filozofia naszej firmy dostarcza informacji o naszym pochodzeniu i naszej wizji. Stanowi jednocześnie podstawę każdego planowania strategicznego i stanowi punkt odniesienia dla naszego planu trzyletniego. Dla nas bardzo ważne jest, aby ten model był wspólny i przeżywany przez wszystkich członków naszego przedsiębiorstwa. Filozofia duka, opisująca nasze cele, kluczowe kompetencje i interesy-partnerów, powinna stanowić klarowny sposób działania, który pozwala wyprowadzić odpowiednie przepisy dla rozwoju każdego sektora firmy.

Made in South Tyrol

Południowy Tyrol to Najbardziej wysunięta na północ prowincja Włoch i leży na południowym krańcu Alp. To kraina kontrastów: palmy i figowce z pokrytymi śniegiem szczytami alpejskimi w tle nie są rzadkością. Północ i południe, Niemcy i Włochy, ośnieżone góry i żyzne doliny, klimat alpejski i śródziemnomorski tworzą tu wyjątkową symbiozę. duka to południowotyrolska firma mocno związana z tradycją i stylem życia tego kraju. Położenie geograficzne między Północą a Południem ukształtowało nasze wartości. Rzetelność i dokładność związana ze stylem życia i estetyką.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek