DESALTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 156 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 156 elementów

DESALTO

Producent: Desalto

Desalto to włoska firma, która urodziła się prawie trzydzieści lat temu w Brianzie, sztandarowym w rzemieślniczych tradycjach naszego kraju w zakresie produkcji wyposażenia wnętrz i na zewnątrz, z prawdziwymi systemami, na które składają się stoły i krzesła, sofy i fotele, meble ogrodowe , wynik kreatywności wybitnych projektantów i rzemieślników rzemieślników Desalto. Podstawą produkcji są nieustanne badania, zmierzające nie tylko do jakości i piękna, ale również funkcjonalności każdego pojedynczego elementu produktu, które realizowane są w systemach wyposażenia wnętrz i na zewnątrz.

Rozwiązania meblowe Desalto są jak ubrania na zamówienie: począwszy od szerokiej gamy produktów zawartych w katalogu, od krzeseł po meble ogrodowe, firma modyfikuje, wymyśla na nowo, zmienia materiały, wykończenia, kolory i wymiary, aby dać klientowi dokładnie to, co oczekuje i co najlepiej komponuje się ze stylem jego wnętrz lub ogrodu. Ponieważ elastyczność jest stałą firmą, na której zawsze można polegać.

Ponadto należy dodać, że design jest zawsze ekologiczny. W rzeczywistości cały proces produkcyjny przebiega zgodnie z obiegiem wody w zakładzie galwanicznym, aż do jego oczyszczenia po użyciu. A od 2011 roku firma wyposażyła się w system fotowoltaiczny z tysiącami paneli, które mogą całkowicie pokryć zapotrzebowanie firmy na energię elektryczną.

Komfort i funkcjonalność w projektowaniu mebli DesaltoProdukty Desalto zostały zaprojektowane tak, aby były nienaganne pod względem estetycznym, ale także oferowały komfort i funkcjonalność które są często poświęcane w projektowaniu. Widzimy to na przykład w tkaninowym fotelu z podnóżkiem Aria: przeznaczony dla tych, którzy chcą zakątka całkowitego relaksu, miejsca do myślenia i czytania w spokoju, ten system jest wykonany z tkaniny trykotowej, która zakrywa strukturę techniczną, tworząc szezlong wygodny bez wyściółki. Pofalowane linie i siateczka z tkaniny sprawiają, że jest to „zwiewny” element, którym można cieszyć się w samotności.

Glina to stół ogrodowy wykonany z kamienia lawowego, w którym dwie bryły – góra i podstawa – spotykają się, balansując jedną na górze inne, z naprawdę zredukowanym i niezwykle eleganckim wsparciem. Blat stołu może być eliptyczny lub okrągły w zależności od potrzeb klienta i pokryty marmurem, ceramiką, kryształem lub MDF. Dostępny również w wersji z obrotową centralną częścią.

Stac to drewniany podkład, jedna z innowacji marki 2020, która może oferować różne konfiguracje dzięki poszczególnym elementom, które można na siebie nakładać, ewentualnie pozostawiając luki, aby w ciągu dnia tworzyć przestrzenie. Dla biura Desalto zaprojektowało biurko Helsinki, system wyjmowanych i dostosowywanych dwuwymiarowych stołów, z lakierowanymi wykończeniami i kryształowym blatem. Dostępne w różnych kolorach, eleganckie i liniowe, to biurko definiuje niemal eteryczne przestrzenie, w których nie ma rozpraszania uwagi.

Desalto, projekt Made in Italy z lat 50.Desalto jest jednocześnie młodą, trzydziestoletnią firmą, ale także „starożytny”, bo narodził się z tradycji produkcji brianzola lat pięćdziesiątych. W rzeczywistości rodzina Orsenigo zaczęła od ekskluzywnego przetwarzania metalu, a jej czterej obecni spadkobiercy zgromadzili tę wiedzę, stosując ją w znacznie szerszej dziedzinie, w dziedzinie mebli, do produkcji kultowych elementów, które zdobyły nagrody i wyróżnienia na poziomie międzynarodowym.

Każde pokolenie wnosi do historii rodziny nowości swoich czasów, nie zapominając o swoich korzeniach: z tego powodu bracia Orsenigo podążali śladami produkcji, przechodząc od obróbki metali do tworzenia unikalnych meble, które łączą najwyższą technologię z designem i rzemiosłem, typowym dla regionu Lombardii, w którym mieści się firma.

Wszystko jest harmonijne i liniowe w dekoracji domu, a także w systemach modułowych do mieszkania, hotel, restauracja, biuro, bo Desalto urządza każdą prestiżową przestrzeń. Produkcja odbywa się całkowicie wewnętrznie, co pozwala mieć pełną kontrolę nad projektem, ale także nad produkcją części: od prototypu po inżynierię, od cięcia laserowego po spawanie, od lakierowania po dobór materiałów i ich jakość (wiodący, metal, tworzywa sztuczne, szkło itp. ), nic w historii tej firmy nie jest pozostawione przypadkowi.

Nic więc dziwnego, że Desalto na przestrzeni lat zdobyło Compasso d'Oro ADI, Best najlepszych w konkursie Interior Innovation Award w Kolonii, Red Dot Design Award i Wallpaper Design Award oraz że krzesło Entronauta, zaprojektowane przez Riccardo Blumera i wyprodukowane przez Desalto, stało się nawet częścią stałej kolekcji MoMA w Nowym Jorku .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek