DEAZIM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

DEAZIM

Producent: Deazim

Deazim nie rozwinął się z dnia na dzień, ale pojawił się w naturalnym procesie. Kreatywne umysły stojące za Deazim to Dilara i Danyal Kir. Są rodzeństwem i wykorzystują tę silną i znajomą więź, aby rozpieszczać ludzi, którzy wymagają stylu i elegancji, dekoracyjnymi dodatkami, które wyczarują wyjątkową atmosferę. Każdy produkt Deazim jest przemyślany, w przyjemny i nienarzucający się sposób wyróżnia się z mainstreamu i został wykonany z dużą pasją.

Kreatywność i zamiłowanie Dilary do projektowania ujawniły się już w młodym wieku. Odkąd pamięta, rysuje i projektuje elementy dekoracyjne oraz dodatki. Już w wieku 18 lat Dilara potrafiła wcielić w życie swój talent do estetycznych wnętrz. Wyremontowała mieszkanie rodziców, którzy są bardzo dumni z talentu córki i aktywnie wspierają jej pracę. W międzyczasie Dilara przekształciła swoje „hobby” w zawód: jest architektem i każdego dnia demonstruje swoje wyczucie innowacyjnego projektowania poprzez projekty i umeblowane plany pięter.

Jej młodszy brat Danyal jest ważnym wsparciem w jej życiu i pracy . Danyal nie tylko wnosi do Deazim Accessories własne pomysły, ale także błyszczy na poziomie organizacyjnym. Dilara i Danyal tworzą razem silny zespół jako mała rodzinna firma, która postawiła sobie za cel wniesienie trochę więcej radości do codziennego życia z subtelną elegancją i wyrafinowanym wyrafinowaniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek