CRAFTWAND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

CRAFTWAND

Producent: Craftwand

Massiv Forest Products to wiodący europejski producent produktów z litego drewna (meble, wystrój i wyposażenie wnętrz oraz rozwiązania ścian wewnętrznych) założony w 1995 roku w Rumunii. Najmłodszym dziełem MFP jest modułowy system ścian drewnianych pod marką CRAFTWAND®: drewniana ściana o odważnym i nowoczesnym designie, ale także zakorzeniona w tradycyjnym rzemiośle, zachowująca naturalną fakturę litego drewna.

Wykonane przez studio projektowe NATURE SYSTEMS

Eko- przyjazna innowacja w aranżacji wnętrz, CRAFTWAND® - modułowy system ścian drewnianych oferuje elastyczne rozwiązanie dla przestrzeni każdej wielkości i łączy funkcję z naturalnym wyglądem.

Ściana akcentująca, ścianka działowa lub przegroda, przedłużenie lub zakończenie, bariera widokowa lub osłona prywatności, lub meble uzupełniające, CRAFTWAND® jest naturalny (wykonany z europejskiego drewna bukowego – Fagus Sylvatica), dekoracyjny, niekonstrukcyjny, stoi samodzielnie (nie przymocowany do suchych ścian) i może być stosowany do wszystkich wnętrz (salon, kuchnia, biuro itp.) oraz środowiska (mieszkaniowe, hotelarskie, korporacyjne i komercyjne). Wbudowany modułowy system ułatwia budowę lub demontaż i przebudowę w innej pozycji lub lokalizacji, bez bałaganu i odpadów, ponieważ nie używa się kleju. System integruje również niewidoczne okablowanie PC, okablowanie A/V, oświetlenie, co ma ogromny potencjał np. dla środowisk biurowych.

Zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, szanuje potrzebę zdrowych środowisk, zarówno w warunkach życia, jak i pracy.

Niezależna łatwa instalacja

Zaprojektowany z inteligentnym rozwiązaniem modułowym, które sprawia, że montaż jest całkowicie niezależny, poprzez łączenie poszczególnych modułów za pomocą kołków rozporowych i śrub dostarczanych jako akcesoria (bez kleju). Otwory są wstępnie nawiercone, a montaż jest szybki i łatwy. Dostarczony jest układ i wystarczy postępować zgodnie z sekwencją modułową określoną w planie.

Całkowicie elastyczny w odniesieniu do rozmiarów i kształtów, konfiguracje są dostosowywane w oparciu o potrzeby przestrzenne lub projekt.

Podziel lub spersonalizuj dowolną przestrzeń z nieskończonymi możliwościami twórczymi .

Bez kleju, można go później zdemontować, przekonfigurować i ponownie zbudować w innym miejscu lub miejscu lub kształcie. W przypadku remontu domu, przeprowadzki lub zmiany aranżacji biura, całą konstrukcję CRAFTWAND® można zdemontować i ponownie zamontować po zakończeniu prac remontowych lub w nowym domu.

Wprowadź, wyjdź i porozmawiaj.

Natura i geometria w harmonii

Surowa, niejednolita natura europejskiego drewna bukowego z jego akcentami kolorystycznymi, sękami, spękaniami i nalotami mineralnymi ukształtowana jest w czyste geometryczne formy, sześciany i prostokątne graniastosłupy, które tworzą system.

Niezwykłe połączenie drewna chropowatość materiału i czyste linie CRAFTWAND® to zarówno hołd złożony naturze, unikalnej i autentycznej, jak i nowoczesnym ideom projektowym.

Natura nabiera kształtu.

Koncepcja zrównoważonego rozwoju

CRAFTWAND® z założenia wykorzystuje minimalne i odnawialne zasoby, dźwięk i ręcznie technikami produkcji i jest naprawdę trwały, wszystkie reprezentują kluczowe priorytety zrównoważonego rozwoju.

Prawdziwy charakter drewna z różnorodnym spektrum kolorów i strukturą słojów, pęknięciami lub przerośniętymi sękami jest zintegrowany z projektem, zapewniając, że prawie nic się nie dzieje es do odpadów, w uznaniu wartości zasobów leśnych.

Surowiec drzewny jest par excellence zasobem odnawialnym, zwłaszcza, że jest pozyskiwany wyłącznie z dojrzałych i zarządzanych w sposób zrównoważony operacji leśnych.

Procesy produkcyjne są „stare- szkoły” opartej na nieprzemysłowych tradycjach obróbki drewna.

Wykorzystane wykończenia to całkowicie naturalne oleje roślinne.

CRAFTWAND® nie będzie wytwarzał żadnych odpadów podczas budowy lub demontażu i przebudowy, ponieważ ma na celu pielęgnację środowisko, ponieważ nie ma zaprogramowanego cyklu życia.

CRAFTWAND® jest świadectwem, że zrównoważone życie jest możliwe i często znacznie wygodniejsze.

Ponieważ nam zależy.

Nowe i innowacyjne doświadczenie siedliska lub miejsca pracy

CRAFTWAND®' s liczne zastosowania i możliwość relokacji i zmiany układu przy minimalnym nakładzie pracy lub zakłóceń i bez odpadów, umożliwiają dynamiczny styl życia, oferując całkowitą swobodę w zakresie spersonalizowanego projektu i układu.

Niekończące się detale z drewna, wizualne ślady historii i starzenia się drzewa e w lesie, wnieś do domu lub biura naturalną atmosferę, dzikie piękno i autentyczność, a także poczucie dobrego samopoczucia i spokoju.

Dzięki CRAFTWAND® natura staje się funkcjonalnym elementem siedliska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek