ARBLU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 154 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 154 elementów

ARBLU

Producent: Arblu

Arblu rozpoczął karierę przedsiębiorcy z Pier Giorgio Presotto w 1996 roku współpracując do tej pory ze swoimi synami Giuseppe, Diadą i Giovannim. W 1998 r. w siedzibie głównej w Roveredo in Piano w prowincji Pordenone następuje przeniesienie w 2003 r. do obecnego zakładu w Fontanafredda (PN) 12 000 metrów kwadratowych zadaszonej powierzchni podzielonej na 8 obszarów funkcjonalnych: biura, dział obróbki surowców, montaż, magazyn, dział wysyłki, dział mebli, laboratoria testowe i salony wystawowe.

Umiejętność pracy z różnymi, ale uzupełniającymi się materiałami, takimi jak szkło, drewno, aluminium i nowe związki naturalnych żywic, takich jak Pietrablu i Tecnoblu, są źródłem Made in Italy przez Arblu.

Od 1996 roku do chwili obecnej firma jest protagonistą ciągłego rozwoju oferty produktów i usług coraz bardziej szczegółowych. Do kabin prysznicowych i parawanów nawannowych, które charakteryzowały pojawienie się Arblu na rynku włoskim w 2006 roku, dołączyły wielofunkcyjne kabiny prysznicowe i kolumny prysznicowe. Rok 2008 to rok specjalizacji w produkcji brodzików prysznicowych zakończony w 2009 roku skoordynowaną integracją wszystkich mebli łazienkowych. Dziś Arblu reprezentuje rozwiązanie Made in Italy na potrzeby współczesnej łazienki.

Wartości Arblu

Spokojność i umiar: Piękne nie znaczy drogie. Piękne nie znaczy korzystne.

Wydajność: Optymalizacja czasu i zasobów. Nie marnuj energii. Skoncentruj się na kilku, jasnych i ważnych celach.

Dynamika: Wolne tempo. Umiejętność powstrzymania się od zatrzymania się, dążenia do celu w sposób jasny, przejrzysty i przede wszystkim świadomy.

Odpowiedzialność: Umiejętność łączenia uczuć i zadań, racjonalności i pasji, rodziny i ambicji dla zrównoważonej organizacji.

Przejrzystość: Elegancja, która nie wymaga fanfar. Elegancja, która jest skomponowana. Elegancja, która pozostanie z upływem czasu, do łazienki, która nie zmienia się wraz z porami roku, ale jest wierna własnemu stylowi.

Innowacja: Przewiduj przyszłość. Odpowiedź na niewyrażone potrzeby. Prywatne i nieoczekiwane przestrzenie wellness.

Arblu wspiera środowisko

Arblu nieustannie rozmawia z naturą na rzecz zrównoważonego rozwoju, który nie jest tylko środowiskowy. Zrównoważony rozwój firmy to odpowiedzialność za przyszłość ludzi, którzy współpracują ze sobą na rzecz rozwoju tego wspólnego projektu.

Powierzchnia paneli słonecznych o powierzchni 3000 m², aktywnych w firmie od 2013 r., stwarza zapotrzebowanie na energię w wysokości 360,00 kWh: około 90% rocznej wartości firmy Arblu zużycie energii. Optymalizacja energetyczna dla większej konkurencyjności na rynku: gdzie jakość jest synonimem wygody.

Certyfikaty

Dla Arblu jakość to nie tylko cecha produktu, ale etyka, która przecina cały proces produkcji każdej kabiny prysznicowej, brodzika, elementu dekoracyjnego grzejniki i meble łazienkowe.

Poczynając od wyselekcjonowanych i certyfikowanych dostawców, otrzymujemy materiały posiadające system zarządzania jakością zgodny z normą UNI EN ISO 9001:2000 oraz materiały pierwszego wyboru, takie jak szkło hartowane spełniające wymagania UNI Norma EN 12150-1 dotycząca „Szkło bezpieczne hartowane termicznie”, dla której wykonywane są badania laboratoryjne gwarantujące stałe badania rozdrobnienia i odporności. Ponieważ bezpieczeństwo materiałów jest niezbędną jakością w ciągłym poszukiwaniu innowacji produktowych i interpretacji nowych potrzeb w zakresie dobrego samopoczucia osobistego.

Arblu, mając na celu poprawę efektywności swojej struktury przy jednoczesnym poszanowaniu bezpieczeństwa swoich pracowników miejsce pracy, otrzymał CERTYFIKAT ISO 9001:2008 „Systemy zarządzania jakością” oraz OHSAS 18001:2007 „Zarządzanie bezpieczeństwem w miejscu pracy”. Organem certyfikującym zintegrowanego systemu jest Bureau Veritas, światowy lider w usługach kontroli, weryfikacji i certyfikacji Jakości, BHP firm.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek